Hydro Aparatura

Układy smarowania oraz linie produkcyjne

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest szeroko pojęta hydraulika siłowa oraz pneumatyka, mechanika precyzyjna, jak też automatyka i sterowanie. Główny obszar naszych działań stanowi budowa i projektowanie maszyn, a także zasilaczy i instalacji oraz urządzeń z napędami hydraulicznymi. Jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem wykonujemy i montujemy urządzenia, linie produkcyjne i systemy transportu technologicznego. Ponadto, w trosce o zapewnienie kompleksowej oferty zajmujemy się opracowywaniem i realizacją pojedynczych elementów oraz podzespołów opartych w swoim działaniu o hydraulikę siłową i pneumatykę np. układy smarowania.

Nasza firma istnieje na rynku od 1991 roku i obecnie jest uznanym oraz doświadczonym partnerem w zakresie opracowywania projektów, wytwarzania i serwisu. Budowa i projektowanie maszyn oraz urządzeń, w szczególności prototypowych badawczo-rozwojowych, to dla nas prawdziwe wyzwanie. Korzystając z umiejętności i wiedzy teoretycznej staramy się tworzyć rozwiązania, które podniosą jakość, wydajność i ekonomię procesu wytwarzania oraz linii produkcyjnych naszych klientów. Od początku działalności świadczymy usługi w zakresie:

  • opracowywania, renowacji i modernizacji układów smarowania i napędu oraz sterowania hydraulicznego
  • dokumentacji konstrukcyjno-mechanicznej
  • serwisowania maszyn i urządzeń z napędem elektrohydraulicznym
  • wytwarzania oraz naprawy siłowników, pras, podnośników, pomp
  • obróbki mechanicznej

Momentem szczególnego rozwoju naszego przedsiębiorstwa był okres końca lat 90-tych, gdy postanowiliśmy położyć większy nacisk na wykonawstwo nowych maszyn i urządzeń, które w swoim działaniu opierały się na zasadach hydrauliki siłowej i pneumatyki. W tym samym czasie zajęliśmy się także samodzielnym projektowaniem maszyn oraz urządzeń.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć odpowiednie kompetencje oraz wiedzę z zakresu projektowania i realizacji, dlatego podejmujemy się kompleksowych zadań projektowych, produkcyjnych, remontów, serwisów urządzeń, linii przemysłowych dla:

  • hutnictwa
  • metalurgii
  • motoryzacji
  • drukarni 
  • przetwórstwa tworzyw sztucznych

Oferujemy kompleksową obsługę prac budowlano-montażowych w zakresie budowy fundamentów technologicznych pod montaż, zabudowy maszyn i urządzeń przemysłowych. Dbając o wysoką jakość świadczonych usług jesteśmy obecni przy rozruchu maszyn i linii produkcyjnych. O wysokim poziomie naszych prac i doświadczeniu świadczy przyznany nam certyfikat ISO 9001:2000.

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie.

Mark Twain